TAWO E T Rusińscy Spółka jawna

Opinie o TAWO E T Rusińscy Spółka jawna

Ewa

Oferta: Szczegóły oferty nr: StPr/13/4199 z dnia 2013-06-14Dane dotyczące ofertyStawka: 3000,00 - 4500,00Zmianowość: jedna zmianaRodzaj zat.: Umowa na okres próbnyDane dotyczące wymagańWymagania: Wykształcenie zawodowe/średnie, wskazane doświadczenie zawodowe, również możliwość przyuczenia, znajomość maszyn hafciarskich Tajima lub SWF. Obowiązki: obsługa maszyn hafciarskich TAJIMA, SWF. Po umowie na okres próbny możliwa umowa na czas nieokreślony. Wynagrodzenie 3000-4500 zł/m-c brutto + premia. Zgłoszenia mailowe: office@tawo.plDane kontaktowe Tu to już po całości pojechali .Praca zmianowa i najniższa krajowa a tu takie rarytasy .

Serpens

Również zgadzam się z [usunięte przez moderatora] wszystko co napisał to prawda. Zaniżanie dochodów przez właściciela tego zakładu to norma już dawno powinna tam wejść skarbówka. Troszkę to wygląda jak państwo w państwie. Kablowanie donoszenie na porządku dziennym.Choć naprawdę firma posiada sporą grupę wartościowych pracowników którzy mimo wszystko są oddani dla firmy.

Ewa

Popieram [usunięte przez moderatora] i ze wszystkim się zgadzam, ale to nie jedyna taka firma. Poza tym byłam zadowolona. Lubiłam tam pracować, tylko szkoda, że się przenieśli z Mińskiej.

Jacek

O matko tą opinię chyba wydał pan dyrektor, albo prezes, co za bzdury!!!!!! Firma TAWO łamie prawo, dając pracownikom umowy z zaniżonym wynagrodzeniem. większość ma 1800 lub 1600 zł brutto na umowie, a co miesiąc każdy z pracowników, po kolei idzie do szefa po "wypłatę pod stołem" każdy tam o tym wie, to jest jawne w tej firmie. na L4 to ludzie tam nie chodzą, bo pan [usunięte przez moderatora] robi swoje kalkulacje i nie płaci za "siedzenie w domu. nie ma premii, a już na pewno nie na umowie, żadnych dodatków na święta (paczki z chipsami i delicjami) kasa z wczasów pod gruszą idzie do kieszeni pana [usunięte przez moderatora] a poza tym mobbing. jedni na drugi chodzą do szefa, wystarczy że ktoś siediz krzywo. a kiedyś to tam był terror. dosłownie.

Zostaw opinię o TAWO E T Rusińscy Spółka jawna - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TAWO E T Rusińscy Spółka jawna