Obsowski Andrzej Strzyżenie Psów i Kotów

Żyrardów

Opinie o Obsowski Andrzej Strzyżenie Psów i Kotów

Ina

Bardzo profesjonalna obsługa, chodzę od kilku lat na strzyżenie z moimi psami i nigdy nie spotkałam się z niegrzecznym zachowaniem tego Pana. Psy traktuje bardzo dobrze i ładnie strzyże. Psy gdy odbieram nigdy nie są zestresowane. Moja opinia jest bardzo dobra.

Tomek Zyrardow

Witam. Bylem dzisiaj z moim pupilkiem. Na wejsciu pan wydawal sie mily ale... nawet sie nie przywital, dtrasznie zarozumialy, spytalem sie czy obetnie mojego psa to spojrzal sie na mnie i zasmial. Mowie ze mam yorka, a on pan sobie zartuje chyba. A ja slucham? A on do mnie to sie ludzie tygodniami zapisuja i czekaja az laskawie przyjmie ich zwierzeta a pan mysli ze pana psa od tak przyjme? I jeszcze pare niemilych slow uslyszalem i wyszedlem. Takiego zarozumialego czlowieka nie widzialem. Nie polecam nikomu tego ``salonu`` moi znajomi tak samo twierdza.

Mateusz

Nie polecam po strzyżeniu u ego Pana mój pies wogole nie chciał jeść był jakiś po obijany dowodów nie mam ale widać jakby pies został po bity:((((((((((((

amelia
@Mateusz 11.07.2014 02:16

Mateusz, to jest bardzo prawdopodobne...

Marek

Polecam !!!!!!!!!!!!!!!!! najlepsze strzyżenie Zyradowie piesków:-) Wasilewskiego 14a :-)

Zostaw opinię o Obsowski Andrzej Strzyżenie Psów i Kotów - Żyrardów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Obsowski Andrzej Strzyżenie Psów i Kotów