Netto Firma Handlowo-Usługowa Andrzej Jurak Sklep Zoologiczno-Wędkarski

Lublin

Opinie o Netto Firma Handlowo-Usługowa Andrzej Jurak Sklep Zoologiczno-Wędkarski

Migotka

Tragedia. Omijać szerokim łukiem. Dlaczego? Źle traktują pracowników, nic nie wiedzą o tym co robią, i prawdopodobnie chodzi tylko o kasę. W zoologicznym ceny duuużo zawyżone a płace zaniżone. ŻADNEGO szkolenia bhp, mimo że kontakt z wodą i prądem. Półki wymagajace drabiny i 11 godzinny dzień pracy. Zwierzęta w swoim sklepie zoologicznym traktują je jak towar. Czyżby podobnie jak pracowników? DLATEGO NIE POLECAM! Ludzie bez sumienia.

grzesiek

pracowalem tam, nie jest zle w porownaniu z innymi sklepami.

Brednie piszesz koleżanko :)

Bzdura, chamstwo i nieustanne rekrutacjie z powodu rotacji niczego nie winnych pracowników. Dobrze ze nie szantażują i nie zastraszają, a może o czymś nie wiem.

Zostaw opinię o Netto Firma Handlowo-Usługowa Andrzej Jurak Sklep Zoologiczno-Wędkarski - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Netto Firma Handlowo-Usługowa Andrzej Jurak Sklep Zoologiczno-Wędkarski