Hobby Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Hurtownia

Kobylarnia

Opinie o Hobby Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Hurtownia

a

Ha ha.Dobrą opinie napisał sam [usunięte przez admina],bo tylko oni mają powody,żeby dobrze o tej firmie pisac.

gość

Ktoś powyżej chyba pracuje/pracował w innej firmie :) Ja pamiętam co innego i nie miało to nic wspólnego z profesjonalizmem, odpowiedzialnością za czyny, słowa, obietnice i jakością produkcji :) To tylko moja subiektywna opinia, z którą wielu pewnie się zgodzi.

Zostaw opinię o Hobby Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Hurtownia - Kobylarnia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hobby Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Hurtownia