Ewa Walesiak Ab-Zoo

Ewa Walesiak Ab-Zoo

Opinie o Ewa Walesiak Ab-Zoo

Posiadacie jakieś informacje z życia przedsiębiorstwa? Napiszcie, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w Ewa Walesiak Ab-Zoo. Wasza opinia może pomóc innym użytkownikom.

Co powiecie odnośnie o zarobkach w Ab-Zoo Ewa Walesiak? Czy w ostatnim czasie ich poziom zmienił się?

anonymous
@Administrator 19.02.2018 16:24

TO NIE TEN WLAŚCICIEL SKLEP JUŻ DAWNO JEST W INNYCH RĘKACH PROSZĘ O ROZWAGĘ W WYDAWANIU OPINII

B.K

NIE POLECAM! wplata na konta z mojej strony byla odrazu a wysyłka kurierem po 6 dniach dopiero po moim kontakcie z zapytaniem kiedy łaskawie paczka bedzie dostarczona. Kiedy płaci sie 14 zl za wysylke - inne sklepy darmowa wysyłka- to wypadałoby szanowac klienta i wysłac ja tego samego dnia badz na nastepny, a nie czekac az klient bedzie sie dopytywal. NIE POLECAM!

Michal

NIE POLECAM. Zdecydowanie najgorszy sklep z jakim kiedykolwiek mialem do czynienia. Oczekiwanie na towar grubo powyżej tygodnia. Wysłali ubranie dla psa niezgodne z opisem przedmiotu (kurtka miala byc szaro pomarańczową, a otrzymałem czarna). Sklep nie poczuwa sie do odpowiedzialności i zwala wine na producenta. Reklamacja wraz z kontaktem trwa juz od 3 tygodni, taka mają opieszalosc w odpisywaniu na maile, poniewaz na telefon nie odpowiadaja. Gdy zgodzili sie przyjac zwrot, otrzymalem informacje ze to ja mam pokryc koszty kuriera. Całkowity brak profesjonalizmu, takie sklepy nie powinny istnieć. Rzyczę szybkiego bankructwa!

mrc

Po złożeniu zamówienia i wpłacie pieniędzy jeszcze tego samego dnia po tygodniu przesyłka nie dotarła (kurier dpd). Dopiero po kontakcie z mojej strony okazało się, że nie ma na stanie wszystkich produktów. Po rezygnacji z zamówienia minął już tydzień a zwrotu pieniędzy nie otrzymałem. NIE POLECAM

Zostaw opinię o Ewa Walesiak Ab-Zoo - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ewa Walesiak Ab-Zoo