Renault - Siedlce - Brzeska

Siedlce

Opinie o Renault - Siedlce - Brzeska

Klient

Wymieniali mi uszczelkę w wydechu. Prosta robota lecz nie potrafili solidnie zrobić ,pozostawili nieszczelność. Zamiast mechaników robią uczniaki. Na koniec mi powiedzieli ,że oni nie zajmują się wydechami .

Bardzo nieuprzejma obsługa serwisowa. Panowie z serwisu odmawiają usuwania oczywistych usterek. Miałem zamiar kupić auto dla żony. Napewno nie będzie to Renault. Nie mam zamiaru dalej brnąć w taki serwis.

Zostaw opinię o Renault - Siedlce - Brzeska - Siedlce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Renault - Siedlce - Brzeska