Animalis Gabinet Weterynaryjny 10-18

Toruń

Opinie o Animalis Gabinet Weterynaryjny 10-18

aaaaaaaa

Podejrzewam, że osobie powyżej chodzi o bezzwrotne "pożyczki", co właściciel zaciąga u pracowników. Oczywiście nie pytając ich o zgodę. Za niezapłacenie za wizytę przez klienta ponad 200 zł, a za niedostanie zniżki na leki 100 zł. I w ten sposób się wzbogaca.

Caro

To, że oszczędza, to za mało powiedziane. (usunięte przez administratora) Zdecydowanie odradzam.

bbbbb

Żadna rewelacja. (usunięte przez administratora)(właściciel) oszczędza na wszystkim(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Animalis Gabinet Weterynaryjny 10-18 - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Animalis Gabinet Weterynaryjny 10-18