Studio Dekoratorskie Gala Dekor Judyta Wasielewska

Adres: Ludwika Mierosławskiego 12 lok. 6, 14-200 Iława

NIP: 8771308088 REGON: 871116343

Studio Dekoratorskie Gala Dekor Judyta Wasielewska

Opinie o Studio Dekoratorskie Gala Dekor Judyta Wasielewska

Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmienił się poziom wynagrodzeń w Gala Dekor Studio Dekoratorskie Judyta Wasielewska?

XXX

nie polecam

xxx

O! Widze, że nie tylko ja mam bardzo negatywną opinię o tej " firmie"

(usunięte przez moderatotra) gala dekor to jednoosobowa firemka cieńka jak witka

Zostaw opinię o Studio Dekoratorskie Gala Dekor Judyta Wasielewska - Iława

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Studio Dekoratorskie Gala Dekor Judyta Wasielewska