Stowarzyszenie Meritum

Katowice

Opinie o Stowarzyszenie Meritum

klakier

Mnie się wydaje @Amo, że jeśli chodzi o Katowice i firmę o nazwie Meritum to może to być tylko jedno miejsce czyli szkoła trenerów personalnych, którą szczerze mogę polecić zarówno od strony klienta jak i pracownika. Dużo się tutaj nauczyłem a siła firmy to przede wszystkim super atmosfera

Słowa kojarzące się z Stowarzyszenie Meritum (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Stowarzyszenie Meritum: Najbardziej nie podobało mi się w Stowarzyszenie Meritum:

Zostaw opinię o Stowarzyszenie Meritum - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stowarzyszenie Meritum