KROT INVEST SP. Z O.O.

Opinie o KROT INVEST SP. Z O.O.

kajo

zainteresowałem się firmą KROT jako przyszłym pracodawcą. Chciałbym jednak najpierw upewnić się czy nie wpakuje się w żadne dziadostwo. Stąd moje pytanie do wszystkich, czy warto sobie zawracać głowę tą firmą?

Zostaw opinię o KROT INVEST SP. Z O.O. - Toruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KROT INVEST SP. Z O.O.