Stowarzyszenie Pożytku Publicznego Toruńskie Stowarzyszenie Pomocy Szkole

Toruń

Opinie o Stowarzyszenie Pożytku Publicznego Toruńskie Stowarzyszenie Pomocy Szkole

Anonim

Anonim - 2012-01-10 20:47:45 Może ktoś się jeszcze wypowie na temat tej firmy?Popieram

Anonim

Może ktoś się jeszcze wypowie na temat tej firmy?

Ludzie mili, zarobki nie najgorsze i zawsze na czas, ale klimat psuje szef despota i furiat poniżający pracowników

Zostaw opinię o Stowarzyszenie Pożytku Publicznego Toruńskie Stowarzyszenie Pomocy Szkole - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stowarzyszenie Pożytku Publicznego Toruńskie Stowarzyszenie Pomocy Szkole