Bortex Firma Handlowa Hurtownia Sylwester Borkowski

Rumia

Opinie o Bortex Firma Handlowa Hurtownia Sylwester Borkowski

Julia

ANONIM -zadnych konkretow, wiec wiadomo ile prawdy w tym co wypisujesz. Pracowalam w BORTEX jako Przedstawiciel Handlowy i bardzo milo wspominam ten czas, a z ludzmi z firmy -w tym z Szefostwem; mam dobry kontakt do dzis. Normalna atmosfera, ze wszystkimi w kazdym temacie da rade sie dogadac, i przy okazji mozna skorzystac -wiele swietnych jakosciowo artykulow do domu w atrakcyjnych cenach :) Super firma, ktora zawsze chwale!

sylwek

niezrozumiała opinia oraz mijajaca sie z prawda

totalna porażka, szef który nie szuka pracowników, tylko osób, którymi mógłby pomiatać... organizacji w firmie 0, każdy robi to, co mu się podoba.

Zostaw opinię o Bortex Firma Handlowa Hurtownia Sylwester Borkowski - Rumia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bortex Firma Handlowa Hurtownia Sylwester Borkowski