A.T. Kearney

Opinie o A.T. Kearney

Andrzej

Nie szukam żadnej pracy jestem rencista od 12 lat .Ponieważ nie mogę do prosić się od najbliższych kontaktu do Pana Przemysława Stangierskiego ,proszę o przekazanie tego maila na jego ręce z moimi danymi .E-mail astangierski@ op.pl tel kom.606-96-43-98 .Kielce .lub tel domowy (41)331-28-99 .Jestem bratem rodzonym P.Barbary Stangierskiej z Końskich z wyrazami szacunku Andrzej Stangierski.

lost

granda, teraz to oni poszukują na stanowisko Senior Administrative Assistant - Support Office Coordination. To podobnie jest umowa o pracę, ale trzeba miec min. 2 lata doświadczenia.

mojo105

Ktos pracowal lub ma wiedze o firmie AT Kearney?

Zostaw opinię o A.T. Kearney - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie A.T. Kearney