Olimpia S.C. Sklep Genowefa Chrobak, Wojciech Chrobak

Jarosław

Opinie o Olimpia S.C. Sklep Genowefa Chrobak, Wojciech Chrobak

Tomek

Witam , Jest to dobra firma od ponad 20 lat na rynku . Od dziecka z rodzicami robię tam zakupy . Duży wybór towaru np. 4F OUTHORN UMBRO LOTTO KEMPA DONIC SPOKEY ITD., ceny atrakcyjne przy większych zakupach rabaty . Ja kupują towar również w Olimpii przez internet - allegro . Sprawdz Sam . Gorąco Polecam !!!

CUSTOMER

FAJNY SKLEP , DOBRE CENY , POLECAM

garry

PRACOWAŁAM W FIRMIE OLIMPIA S.C , JESTEM ZADOWOLONA , DOBRY KLIMAT , FAJNI LUDZI ITD. POLECAM !!!

Zostaw opinię o Olimpia S.C. Sklep Genowefa Chrobak, Wojciech Chrobak - Jarosław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Olimpia S.C. Sklep Genowefa Chrobak, Wojciech Chrobak