Intisport PHU Joanna Tomaszuk

Biała podlaska

Opinie o Intisport PHU Joanna Tomaszuk

Exomorph

Pracodawca wielki łaskawca jeśli chodzi o wypłaty, bo doprosić się zaliczki to chodzić za nim 3 dni trzeba i nie zawsze się uda. Nic na papier, wszystko pod stołem. Wielkie wymagania i brak słowa dziękuję. Ego szefostwa napompowane do granic możliwości, czyli prostym językiem "wyżej sra niż dupę ma". Czas przepracowany w tej firmie jest bezzwrotnie wywalony z życiorysu. NIE POLECAM!!!

j

Nic dobrego to jeden z tych co płaca pod stołem robisz nadgodziny to dostaniesz 50zł więcej łaska o wszystko , brak towaru . Kierat i pretensja o wszystko ale jaka płaca taka praca . Pracownicyi bez kompetencji zero doświadczenia i pojęcia o produkcie , szef tylko krzyczeć potrafi i wnikac w prywatne życie pracownika , stosowana tam jest strategia szczucia za plecami jednego pracownika na drugiego.

Szczery

Praca jak praca. \"Wypłata zawsze na czas\", z tym że część pod stołem i raczej średnia stawka, patrząc po nieistniejącym już sklepie w Lublinie. Jakoś dziwnie pachnie tutaj opinią właściciela ;)

Zostaw opinię o Intisport PHU Joanna Tomaszuk - Biała podlaska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Intisport PHU Joanna Tomaszuk