Centrum Rowerowe.pl Michał Tołysz

Bydgoszcz

Opinie o Centrum Rowerowe.pl Michał Tołysz

błotnik

firma umawia sie na dana pensje a po rozpoczenciu pracy okazuje sie na papierze dostajesz marne grosze przez agencje reszte pod stolem ale nigdy nie zaplaca ci tyle ile mowili niepolecam na magu

G. An.
@błotnik 16.01.2015 19:19

Tak dokładnie jest i pomimo elektronicznego pomiaru czasu pracy i tak nie jest wypłacane prawidłowo. Warto się zastanowić czy nie trzeba o tym poinformować odpowiednie urzędy np.PIP Urząd skarbowy bo wiadomo że takie płacenie pod "stołem" jest nie opodatkowane.

W TYM CENTRUM ROWEROWYM , TO PRAWIE NIC NIE MAJĄ , WSZYSTKO SPROWADZAJĄ NA ZAMÓWIENIE , ŻENADA , NIE POLECAM !!!

Zostaw opinię o Centrum Rowerowe.pl Michał Tołysz - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Rowerowe.pl Michał Tołysz