Bikers System Wojciech Wójcicki

Jelenia góra

Opinie o Bikers System Wojciech Wójcicki

Niki

super firma z bardzo doświadczonym w wielu biznesach właścicielem, polecam to miejsce pracy

lara

Super firma

gdyby nie to, że musiałem wyjechać z Jeleniej Góry to nie zmieniałbym pracy. Szef z racji bardzo dużego doświadczenia w pracy z ludźmi stwarza mega super klimat w firmie i do tego bardzo dobrze płaci / zarówno ta jak i inne firmy tego właściciela godne podziwu i polecenia!

kibic

Firma bardzo fajna, bardzo dobrze zorganizowana zresztą jak wszystkie firmy tego właściciela w kraju i za granicą

fajne miejsce pracy, dobrze płatna a co najważniejsze zespół i atmosfera jaką tworzy właściciel jest niepowtarzalna/polecam

Zostaw opinię o Bikers System Wojciech Wójcicki - Jelenia góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bikers System Wojciech Wójcicki