Osir Racibórz Klub Sportowy

Racibórz

Opinie o Osir Racibórz Klub Sportowy

AR

Więcej tych dmuchanych pierdół tam nawkładajcie i kajaki. Z basenu sportowego do pływania robią bawialnię dzieciarni.. Dlaczego zawsze chodzi tylko jedna sauna fińska ?? czy to jest taka oszczędność po Polsku ? Ludzie jak sledzie siedzą w jednej saunie finskiej a druga wyłączona..

YO

Słabe płace tam mają. Zyski idą do miasta a ludzie za grosze robią. Oto Polska.

TT

Potwierdzam czas pracy potwierdza sie liniami papilarnymi eldorado w Poslce.

Adi

Witam Łamią prawo pracy zmuszajac pracowników do odbijania sie palcem a są to dane biometryczne. Jest to nielegalne w Polsce. Wode mineralna wydają nieregularnie mimo 30 stopni w Aquaparku H2Ostrog nalezacym do OSIR Racibórz.

Zostaw opinię o Osir Racibórz Klub Sportowy - Racibórz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Osir Racibórz Klub Sportowy