Grom Uczniowski Ludowy Klub Sportowy w Gardzienicach

Gardzienice Pierwsze

Opinie o Grom Uczniowski Ludowy Klub Sportowy w Gardzienicach

gromek

Jestem członkiem Gromu od 10 lat i chciałbym wyjaśnic, iż pana P.D. nigdy nie było we władzach naszego stowarzyszenia, które nawiasem mówiąc nie robi żadnych przekrętów, bo nie ma nawet z czego :)

a

Hehehe, przedsiebiorstwo... dobrze powiedziane... a może lepiej pralnia albo dojna krowa?

a

Tam gdzie pan P.D. tam kasa pusta i CBA na głowie

Zostaw opinię o Grom Uczniowski Ludowy Klub Sportowy w Gardzienicach - Gardzienice Pierwsze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grom Uczniowski Ludowy Klub Sportowy w Gardzienicach