Adres: ul. Przemysłowa 28 b, Bydgoszcz

Opinie o Unibike Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Piotr Drobotowski Krystyna Orłowska

Filtruj opinie po kryteriach:

Gość
 Opinia

Takiego Szefa to każdemu życzyć. Zarobki ok, fajna atmosfera. Jedyny minus to umowy zlecenie. Ale generalnie jeśli się pojawią oferty pracy to polecam tą firmę. Pozdrawiam

Pomocna?
Tak15Nie1

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Unibike Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Piotr Drobotowski Krystyna Orłowska - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unibike Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Piotr Drobotowski Krystyna Orłowska

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.