Rowery - Rybczyński Witold Rybczyński

Poznań

Opinie o Rowery - Rybczyński Witold Rybczyński

Nikt

Uważajcie na Tych ludzi, PRL jest im bliższy niż teraźniejsze czasy. Wielkie wymagania za nie wielkie pieniądze. Młody szef nie ma pojęcia o interesach a nosi głowę wysoko jakby był w 100 najbogatszych Polaków. Pensja pod stołem co by mniej urzędnikom oddać, a później emerytury nie będzie... Straszna Patologia, co widać po tym że wciąż odchodzą od nich wspaniali pracownicy.

BartoszB
@Nikt 07.04.2015, 10:17

Nie zgadzam się z tą opinią. Pracowałem 3 lata u Państwa Rybczyńskich i były to dobre lata podczas których wiele się nauczyłem. Pracownicy przychodzą i odchodzą to normalna kwestia, a to co zawodowo robią w tej chwili jest tylko sygnałem że firma Rybczyński-Bikes pozwala się całkiem dobrze rozwinąć.

Zostaw opinię o Rowery - Rybczyński Witold Rybczyński - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rowery - Rybczyński Witold Rybczyński