Speed Bike Sklep Rowerowy Witold Lisek

Ostrów wielkopolski

Opinie o Speed Bike Sklep Rowerowy Witold Lisek

Sebek.

Pracowałem u tych chujk.w. Robota od 9-18tej w sklepie rowerowym plus soboty od 9-14stej za friko! Wypłata 1500zł na ręke, w chu.a z urlopem przygrali, Na świadectwie że niby urlop wykorzystany. Gdy przyszło rozliczenie za okres pracy od 1-13tego ni chcieli mi dac należnej sumy! Złodzieje z BiB Waldex! Powinienem was szmatławcy, chinskie cwaniaki do PIPu podać a pozniej do sądu pracy.

kolaż

...zapomniałem dodać o szafce na widły. Polecam ich usługi. "Dzień dobry, napompuje mi pan koła? Spie...laj, ni mom czasu...!"

kolaż

Zero kompetencji. Wchodzisz do sklepu a tam siedzi pan sprzedawca rowerów ze wzrokiem notorycznego alkoholika. Mają rowery o których nie maja zielonego pojecia. Serwis. Buda na resorach. Ich najlepszą rzeczą w tej grajbudzie to centrownica.

żelazny

Sklep tragedia! (usunięte przez administratora) Zero kompetencji i zaangażowania. Klientów traktują jak zło konieczne.(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Speed Bike Sklep Rowerowy Witold Lisek - Ostrów wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Speed Bike Sklep Rowerowy Witold Lisek