Restauracja Tina

Opinie o Restauracja Tina

Ania

pracowałam w tej restauracji kilka tygodni, jest to najgorsza restauracja w Warszawie. Praca za 8 zł za godzinę po 10-12 godzin dziennie, nie rejestrują pracowników.O pieniądze trzeba się prosić.Szef i szefowa i cała rodzina jak by byli władcami świata, a w rzeczywistości koszmar. Najgorsza porażka w moim życiu. Jeśli mogę podpowiedzieć to omijajcie to miejsce!!!

asia

nie polecam pracy w tej restauracji, właściciel gburowaty nadąsany, nie znający się na prowadzeniu restauracji , brak poszanowania dla pracowników, brak umowy, nie płaci na czas, nie polecam w(usunięte przez administratora)

była pracownica

bardzo małe pieniądze można zarobić w tej Restauracji, brak zgrania i bardzo dziwne szefostwo,nie dbają o pracowników, brak umowy...nie polecam

Zostaw opinię o Restauracja Tina - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja Tina