PIZZA EXPRESS (oddział zachód)

Poznań

Opinie o PIZZA EXPRESS (oddział zachód)

Afa

Jak ktoś lubi pracować za 5 zł na godzinę + premia uznaniowa którą obcinają za co tylko się da, po min 10 h dziennie, często "na telefon" jako kelnerka, sprzątaczka, odbieraczka telefonów i czyścicielka toalet, to dobrze trafił. Ekipa fajna ale warunki pracy i płacy fatalne

Firma Pizza Express jest gorsza od Biedronki. Wyzysk i oszukiwanie pracowników, nierzetelne rozliczanie godzin , wszelkie niedomówienia mógłbym wymieniać godzinami . Pierwsze niejasności są już w pierwszym dniu pracy gdy dowiadujesz się, że nie dostajesz 8 zł tak jak ci mówiono wstępnie tylko że 5 zł a pozostałe 3 zł to jest premia uznaniowa. Czyli możesz być pewien, że jej nie zobaczysz. Kolejna niespodzianka pojawia się podczas wypłaty gdy dowiadujesz się, ze jeżdząc własnym autem składasz się na naprawy aut firmowych ( oczywiście zapomniano ci o tym wcześniej wspomnieć jak o wielu innych rzeczach ) . Fakt atmosfera w pracy fajna, ludzie ok ale szefostwo to są nie poważni ludzie, nie szanujący swoich pracowników. Nie polecam.

Zostaw opinię o PIZZA EXPRESS (oddział zachód) - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PIZZA EXPRESS (oddział zachód)