Karpielówka Restauracja

Opinie o Karpielówka Restauracja

kinia

WITAM, Byliśmy ze znajomymi na imprezie było fatalne jedzenie(deska wędlin na 18 osób) smalec bez Ogórka, bardzo małe porcje jak na imprezę cało nocną.Knajpka zamała jak na 50 osób,siedzieliśmy jak śledzie w beczce,a parkiet taneczny przy barze to jakaś pomyłka.Idą na ilość ,a nie na jakość.Cena takiej imprezy to 200 zł od osoby!!!!!!!!!! nikomu nie polecę ani sami już nie skorzystamy.WIELKA POMYŁKA.

ewa

nooo, może sie coś zepsuło, ale jak bywałam tam kilka lat temu to było przepysznie. kelnerki też te same przez długi czas wiec chyba źle tam nie jest:)

ananim

Jedzenie nie dobre ziemniaczki staropolskie chyba odgrzewane ze 100 razy ceny przystępne lokal ładnie urządzany , ale jedzenie po prostu nie smaczne nie polecam

Zostaw opinię o Karpielówka Restauracja - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Karpielówka Restauracja