Efes-Pol Döner Kebap Przedsiębiorstwo Produkcyjne Fedai Simsek

Adres: ul. Pola 14, Katowice

Efes-Pol Döner Kebap Przedsiębiorstwo Produkcyjne Fedai Simsek

Opinie o Efes-Pol Döner Kebap Przedsiębiorstwo Produkcyjne Fedai Simsek

Jakim pracodawcą jest Efes-Pol Döner Kebap Przedsiębiorstwo Produkcyjne Fedai Simsek? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

abragadabra

robota nie najprzyjemniejsza na swiecie w ciplym biurze sie nei siedzi w garniturku tylko przy miechu lata w kombinezonach ale co zarobie to moje

rejczi

kiedyś miałem wrażenie , że jest słabo , ale jak poszedłem do innej pracy to się moje myślenie zmieniło . naprawdę było ok . Umowa dobra bo stała , bez niespodzianek . całkiem spoko ludzie . ale zdarzzały się czarne owce , ale to raczej pojedyncze przypadki .

Sparrrow

pracuję na produkcji od dwóch lat, czasem trzeba się narobić. Po zmianach które zaszły w ciągu ostatniego roku pracuje się spokojniej. Fakt pieniądze nie powalają ale zawsze na czas

JarKrzysiek

Jestem zadowolony ze współpracy dobry kontatkt z przedstawicielem na plus również cena

k.n.

czego można wymagać od mięsa poza tym żeby było smaczne i ŚWIEŻE???? dla mnie te warunki spełaniaja i to wystarczy

Doner

dawno temu braliśmy od nich mięso, potem szukaliśmy czegoś innego żeby trochę zredukować koszty i z podkulonym ogonem wróciliśmy do efes-polu, bo klientom najbardziej smakuje. Klienci poczuli różnice miedzy mięsami i głośno dali nam o tym znać

Kortez

nigdy jeszcze sie nie nacielismy na miesie od nich, zawsze świeże i dobrze zrobione

archi

mięso i sosy w kebabie sa najwazniejsze o sosy dbamy sami, a mieso bierzemy od efes i klienci zawsze wracaja

Fin

też u nich zamawiam i jestem zadowolony

pele

jako były pracownik mogę poświadczyć o dobrej jakości mięsa, przestrzegają wszystkich zasad więc nie ma się o co martwić

Krzysztof

dobry dostawca, polecam

Pekli

wyróżniają się w branży jeśli chodzi o smak mięsa.. zamówicie sobie chociaż na próbę kilka różnych kebabów i zobaczycie jaka jest różnica i w smaku i w obróbce

kebsik

niby mięso do kebaba i niektórzy myślą, że co to za różnica, ale uwierzcie, że jest... mięso mięsu nie równe nawet w dużej ilości przyprawy do kebaba, a efes dostarcza jedno z lepszych mięs zarówno drobiowe jak i wołowe, bo innych nie zamawiałem

Klient

jakość mięsa - dobra kontakt z firmą - bardzo dobry ceny - dobre

Szymek641352

ja zamawiam u nich od początku swojej działalności i ceny nie idą w górę, jakość też bez zmian

Ari

korzystalismy już z różnych dostawców i póki co efes-pol sprawdza sie najlepiej, jesli nic sie nie zepsuje to na razie nie bedziemy szukac dalej

Kobi

Mięso zawsze jest świeże. Dla mnie to jeden z lepszych dostawców

Mariola

Również nie mogę złego słowa powiedzieć o Efes. Bierzemy od nich mięso już od kilku miesięcy i to w coraz większych ilościach i zawsze jest okej

Jarek

My jesteśmy bardzo zadowoleni z tego dostawcy. Mięso zawsze świeże i dobrej jakości, a cenowo też wychodzi całkiem dobrze

Zostaw opinię o Efes-Pol Döner Kebap Przedsiębiorstwo Produkcyjne Fedai Simsek - Katowice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Efes-Pol Döner Kebap Przedsiębiorstwo Produkcyjne Fedai Simsek