Opinie o Efes-Pol Döner Kebap Przedsiębiorstwo Produkcyjne Fedai Simsek w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Efes-Pol Döner Kebap Przedsiębiorstwo Produkcyjne Fedai Simsek. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Efes-Pol Döner Kebap Przedsiębiorstwo Produkcyjne Fedai Simsek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Efes-Pol Döner Kebap Przedsiębiorstwo Produkcyjne Fedai Simsek w Katowice

Marcin Nowy wpis

Hejo. Myślę o zmianie roboty, więc weryfikuję oceny pracodawców. Sądzę, że dowiem się jak się pracuje w firmach z Katowic. Mam prośbę, napiszcie jak pracuje się w firmie Efes-Pol Döner Kebap Przedsiębiorstwo Produkcyjne Fedai Simsek? Czy dobrze płacą? A może jest kantyna z dofinansowaniem? W fabryce Henkel codziennie zamawiałem posiłek z dofinansowaniem pracodawcy przez aplikację mobilną. Pozdrawiam Marcin

Renata Nowy wpis
@Marcin

Witaj Marcinie. Jest spoko... ale zawsze mogłoby być lepiej. Jeśli idzie o dofinansowanie posiłków to sugeruję firmę Hemmersbach z Katowic. Zatrudnieni (wiem to od kolegi bo tam pracuje) mają tam aplikację, dzięki której zamawiają posiłki z dofinansowaniem pracodawcy. Jedzenie jest dosyć tanie a przy okazji różnorodne. Życzę szczęścia w nowej robocie. Renata.

Anna Nowy wpis
@Renata

Poważnie darmowe posiłki są dla Was aż tak istotne? Ja wolałabym, aby firma płaciła na tyle dobrze, abym sama mogła sobie zapłacić za to, na co przyjdzie mi ochota...

Robert Nowy wpis
@Renata

Dzień dobry Pani Renato. Bardzo miło mi widzieć, że moi klienci doceniają to co dla nich robię więc dodam coś od siebie. Firma Hemmersbach, o której Pani pisała współpracuje w obszarze organizacji posiłków z firmą SmartLunch. Skąd się o tym dowiedziałem? Nie musiałem tej informacji szukać - sam ten system tam wdrażałem. Wiele firm, zarówno małych jak i dużych motywuje swoich pracowników poprzez dostawy smacznych posiłków. Pozdrawiam Robert

Zuzanna

Jakie teraz są stawki na produkcji? Babeczki też dają radę? Wiem że jest ciężko i pewnie zimno, dlatego pytam o zarobki bo powinny być adekwatne do warunków.

abragadabra

robota nie najprzyjemniejsza na swiecie w ciplym biurze sie nei siedzi w garniturku tylko przy miechu lata w kombinezonach ale co zarobie to moje

rejczi

kiedyś miałem wrażenie , że jest słabo , ale jak poszedłem do innej pracy to się moje myślenie zmieniło . naprawdę było ok . Umowa dobra bo stała , bez niespodzianek . całkiem spoko ludzie . ale zdarzzały się czarne owce , ale to raczej pojedyncze przypadki .

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Efes-Pol Döner Kebap Przedsiębiorstwo Produkcyjne Fedai Simsek.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
Sparrrow

pracuję na produkcji od dwóch lat, czasem trzeba się narobić. Po zmianach które zaszły w ciągu ostatniego roku pracuje się spokojniej. Fakt pieniądze nie powalają ale zawsze na czas

JarKrzysiek

Jestem zadowolony ze współpracy dobry kontatkt z przedstawicielem na plus również cena

k.n.

czego można wymagać od mięsa poza tym żeby było smaczne i ŚWIEŻE???? dla mnie te warunki spełaniaja i to wystarczy

Doner

dawno temu braliśmy od nich mięso, potem szukaliśmy czegoś innego żeby trochę zredukować koszty i z podkulonym ogonem wróciliśmy do efes-polu, bo klientom najbardziej smakuje. Klienci poczuli różnice miedzy mięsami i głośno dali nam o tym znać

Kortez

nigdy jeszcze sie nie nacielismy na miesie od nich, zawsze świeże i dobrze zrobione

archi

mięso i sosy w kebabie sa najwazniejsze o sosy dbamy sami, a mieso bierzemy od efes i klienci zawsze wracaja

Fin

też u nich zamawiam i jestem zadowolony

pele

jako były pracownik mogę poświadczyć o dobrej jakości mięsa, przestrzegają wszystkich zasad więc nie ma się o co martwić

Krzysztof

dobry dostawca, polecam

Pekli

wyróżniają się w branży jeśli chodzi o smak mięsa.. zamówicie sobie chociaż na próbę kilka różnych kebabów i zobaczycie jaka jest różnica i w smaku i w obróbce

kebsik

niby mięso do kebaba i niektórzy myślą, że co to za różnica, ale uwierzcie, że jest... mięso mięsu nie równe nawet w dużej ilości przyprawy do kebaba, a efes dostarcza jedno z lepszych mięs zarówno drobiowe jak i wołowe, bo innych nie zamawiałem

Klient

jakość mięsa - dobra kontakt z firmą - bardzo dobry ceny - dobre

Szymek641352

ja zamawiam u nich od początku swojej działalności i ceny nie idą w górę, jakość też bez zmian

Ari

korzystalismy już z różnych dostawców i póki co efes-pol sprawdza sie najlepiej, jesli nic sie nie zepsuje to na razie nie bedziemy szukac dalej

Kobi

Mięso zawsze jest świeże. Dla mnie to jeden z lepszych dostawców

Mariola

Również nie mogę złego słowa powiedzieć o Efes. Bierzemy od nich mięso już od kilku miesięcy i to w coraz większych ilościach i zawsze jest okej

Zostaw merytoryczną opinię o Efes-Pol Döner Kebap Przedsiębiorstwo Produkcyjne Fedai Simsek - Katowice

• Jak się pracuje w Efes-Pol Döner Kebap Przedsiębiorstwo Produkcyjne Fedai Simsek?

Zobacz opinie na temat firmy Efes-Pol Döner Kebap Przedsiębiorstwo Produkcyjne Fedai Simsek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Efes-Pol Döner Kebap Przedsiębiorstwo Produkcyjne Fedai Simsek

Efes-Pol Döner Kebap Przedsiębiorstwo Produkcyjne Fedai Simsek