Venus Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Restauracja Venus Bożena Babkiewicz

Włodawa

Opinie o Venus Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Restauracja Venus Bożena Babkiewicz

Sławiński

Rewelacja!! Super praca! Szefowa jest boska, normalnie po rękach całować. Bardzo fajna praca. Gorąco polecam wszystkim tę szkołę przetrwania. Zatrudniajcie się jak chcecie się wykończyć. Ta firma niedługo upadnie.

Gessler

Rewelacja!! Super praca! Szefowa jest boska, normalnie po rękach całować. Bardzo fajna praca. Gorąco polecam.

Zostaw opinię o Venus Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Restauracja Venus Bożena Babkiewicz - Włodawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Venus Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Restauracja Venus Bożena Babkiewicz