Venezia Pizzeria

Włocławek

Opinie o Venezia Pizzeria

kucharz

wiecej zielska ale ktos sie zajmie niedlugo tym

Kierowca

Typowy włocławski wyzyskiwacz nie dajcie się zrobić w ciula i nie zgadzajcie się na dostawy pizzy własnym samochodem . Właściciel jak wynika z moich przenikliwych obserwacji ma dziennie ok 4tys obrotu to na jakiś nędzny samochód go stać jak nie to niech sam sobie jeździ. Po za tym wałki na kasę robi im więcej jeździsz i dłużej pracujesz to mniej zarobisz szkoda czasu i zdrowia

Dimmer

Pracodawca do bani pracowałem tam robią wałki na kasę wcale się nie opłaca a w weekendy praca po 15 godzin nie polecam jeden wielki wałek !

Zostaw opinię o Venezia Pizzeria - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Venezia Pizzeria