Vanillia Restauracja

Ostrzeszów

Opinie o Vanillia Restauracja

brzuch

Kiedyś tam się stażowałem. Tragedia. Była 4 właścicieli (matka, ojciec, córka, narzeczny) i każdy miał inną koncepcję na przygotowanie posiłków (kuchnia) i pizzy. Dodatkowo córka-kadrowo-księgowa, strasznie arogancka, typowa "panienka", która myślała, że wszystko jej wolno; w tym, że wolno jej wyzywać pracowników.

ania

nie polecam...arogancki właściciel, [usunięte przez moderatora] nie dość, że nie wypłacają do oszukują klientów na każdym kroku. Tam się nie da pracować

Zostaw opinię o Vanillia Restauracja - Ostrzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vanillia Restauracja