Trawers Klub Bałtyk

Niechorze

Opinie o Trawers Klub Bałtyk

dj.koluś

oczywiscie mnie sie szef nie czepiałm kazdy wie co ma robic i nie wchodzic nikomu w droge a z zulami tak jest jak sie najebała w pracy wont ktury pracodawca czyma zula niema takiego ja jestem super zadowolony z pracy dlamnie szef super wiadomo ze kazdy ma swoje dni lepsze i gorsze ja nie moge nazekac dał mi prace za ktura mu bardzo dziekuje i mysle ze za rok sie spodkamy

Makarena

Pracuję tu 1,5 miesiąca i jest ok.Nie mam żadnych zastrzeżeń wręcz przeciwnie.Podobnie koleżanki a jest nas tu kilka.Jeśli chodzi o Ciebie \"Agnieszko\" to po prostu codziennie byłaś pijana i za którymś razem szef powiedział do widzenia.I miał rację.Za Ciebie musiały nadrabiać inne.Albo praca albo imprezy.Dlatego pracujesz w różnych miejscach po parę dni. W przyszłym roku też przyjadę.

Agnieszka

Pracowałam w tym klubie i naprawdę nie polecam wam jechać tam do pracy sezonowej. Wprawdzie dostałam pieniądze za wypracowane godziny, ale szefostwo jest strasznie chamskie i traktuje pracowników jak szmaty. Zwolniłam się sama, ponieważ stwierdziłam, że w dzisiejszych czasach święty spokój nie ma ceny!!!

Zostaw opinię o Trawers Klub Bałtyk - Niechorze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trawers Klub Bałtyk