Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Restauracja Lutnia

Lubin

Opinie o Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Restauracja Lutnia

asiayp

Zero dodatków ,praca po 12 godz, warunki socjalne kiepskie ,ogólnie b.słabo opłacalna praca - odpowiedzialność materialna za kradzieże i straty!!!

Mariola

Jestem pracownikiem PSS.Powiem tak ,doszłam do wniosku,że trzeba się szanować i zastanawiam się nad wypowiedzeniem.Ogólnie atmosfera w pracy jest bardzo dobra,tylko jest wyższa instancja tzn. biuro,na które trzeba zasuwać - odpowiedzialność materialna .Wynagrodzenie najniższa krajowa i nic więcej żadnych dodatków,jeszcze płaci się za towar który zostanie skradziony. Niekompetentna kadra zarządzająca rodem z PRL, gdyby nie to ogólnie jest ok.

Zostaw opinię o Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Restauracja Lutnia - Lubin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Restauracja Lutnia