San Remo Dariusz Bączkiewicz

Z dala od tego człowieka ! Interesy z Dariusz Bączkiewicz to kłopoty finansowe

ŁukaszMazurek
@wspolnik 27.01.2017 00:06
Z dala od tego człowieka ! Interesy z Dariusz Bączkiewicz to kłopoty finansowe

Niestety przekonałem się boleśnie na własnej kieszeni, że interesy z tym człowiekiem są skazane na porażkę. Czuję się oszukany, ale nie zostawię tak tej sprawy ! Teraz mogę tylko ostrzec innych.

były

Uważajcie na tego oszusta ! Dariusz Bączkiewicz ukrywa się pod różnymi firmami i spółkami głownie w branży fryzjerskiej. Sa wobec niego prowadzone postępowania w prkuraturze miedzy innymi o mobbing, świadome doprowadzanie do wielokrotnego niekorzystnego rozporządzenia mieniem oraz o oszustwa podatkowe. Zmienia także umowy pracownikom w trakcie pracy, a po odejściu szantażuje i grozi.

czemudariuszniesiedzi

(usunięte przez administratora) sprawa pana (usunięte przez administratora) powinna znaleźć się w programie uwaga lub sprawa dla reportera

Zostaw opinię o San Remo Dariusz Bączkiewicz - Lubliniec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie San Remo Dariusz Bączkiewicz