San Remo Dariusz Bączkiewicz

Opinie o San Remo Dariusz Bączkiewicz

Stella

Niepokojąca jest ta informacja. Czy coś dzieje się złego w firmie?

skrzywdzony

Sprawa w sądzie ! Przestrzegam wszystkich przed współpracą, straciłem czas, zdrowie, rodzinę i jestem bankrutem Moje sugestie dla San Remo Dariusz Bączkiewicz: Spłaćcie długi i wierzytelności względem wspólników Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zamknąć działalność na szkodę innych

Wiesz jak wyglądają zarobki w San Remo Dariusz Bączkiewicz? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo ważne!

wspolnik

Z dala od tego człowieka ! Interesy z Dariusz Bączkiewicz to kłopoty finansowe

ŁukaszMazurek
@wspolnik 27.01.2017 00:06

Niestety przekonałem się boleśnie na własnej kieszeni, że interesy z tym człowiekiem są skazane na porażkę. Czuję się oszukany, ale nie zostawię tak tej sprawy ! Teraz mogę tylko ostrzec innych.

były

Uważajcie na tego oszusta ! Dariusz Bączkiewicz ukrywa się pod różnymi firmami i spółkami głownie w branży fryzjerskiej. Sa wobec niego prowadzone postępowania w prkuraturze miedzy innymi o mobbing, świadome doprowadzanie do wielokrotnego niekorzystnego rozporządzenia mieniem oraz o oszustwa podatkowe. Zmienia także umowy pracownikom w trakcie pracy, a po odejściu szantażuje i grozi.

czemudariuszniesiedzi

(usunięte przez administratora) sprawa pana (usunięte przez administratora) powinna znaleźć się w programie uwaga lub sprawa dla reportera

Zostaw opinię o San Remo Dariusz Bączkiewicz - Lubliniec

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie San Remo Dariusz Bączkiewicz