Pod Sokołem Restauracja

Kraków

Opinie o Pod Sokołem Restauracja

?

każe ludziom w zimnej wodzie myć garnki, a serwuje tatara ( rozmrażanego ) Ciekaw kiedy zatruje dzieci z przedszkola, które żywi !!! SANEPID MU SIĘ KŁANIA !! już za kilka dni. Mam nadzieję, że dojadą cwaniaka i buraka w jednej osobie.

cris2001

t - 2013-08-24 11:21:48 Stary. to co ukradłeś to i tak więcej niż byś zarobił w miesiąc więc nie ściemniajJak widać [usunięte przez moderatora] nie jestem sam,który twierdzi że jesteście (bo to pewnie post obronny kogoś z kierownictwa) [usunięte przez moderatora].I jeszcze bezczelnie śmiesz twierdzić że to pracownik musiał coś ukraść że go nie wypłacili:-) Normalnie mi was żal

mik

To zwykły [usunięte przez moderatora] i nie wypłaca kasy. !!! Omijać szerokim łukiem tego pseudo pracodawcę !!!!!! Jedynie co umie powiedzieć ten [usunięte przez moderatora] to [usunięte przez moderatora] i tak mi nic nie zrobisz !! taki jest jego poziom. mam nadzieję, że niebawem dobiorą mu się do [usunięte przez moderatora] odpowiednie służby.

t

cris2001

Ta firma to porażka.Przepracowałem tam tydzień(i tak za długo),i nie wypłacili mi kasy :-) Normalni [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Pod Sokołem Restauracja - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pod Sokołem Restauracja