Pod Ratuszem Restauracja

Mysłowice

Opinie o Pod Ratuszem Restauracja

były

za Osyry lepiej się tam działo

marek

Wypłata na raty buahahaha .Własciel to stary konserwatywny pan toporny na zmiany i dlatego tej restauracji za niedługo nie bedzie .Pamietajmy gotujemy i obsługujemy ludzi i dla ludzi NIE DLA WLASCIELA

AdAm

Ludzie uciekajcie stamtąd,strata czasu. Zero perspektyw na rozwój zawodowy,właściciel restauracji spóźnia się z wypłatami, i płaci najniższą krajową, i to na raty. Podobno nikt tam nie pracował dłużej niż miesiąc.

marek

witam kompletnie odradzam tego pracodawce , mało płaci ,pracownika traktuje rzeczowo, niestety spowodowane przez bardzo mały ruch w restauracji , zero jakichkolwiek perspektyw na przyszłość.

Zostaw opinię o Pod Ratuszem Restauracja - Mysłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pod Ratuszem Restauracja