Pod Cechem Pizzeria

Bytom

Opinie o Pod Cechem Pizzeria

Beata

Od pół godziny siedzę nadal i do tej pory dostałam popielniczke ( po 10 minutach)pani nie raczyła nawet zamówienia przyjąć wiec chyba nic mi nie zostaje tylko iść do konkurencji np pod ratusz coraz gorzej jest za każdym razem bardziej

Mari

Obsługa do dupy.zamawiajac pizzę dostajesz całkiem inna..zamawiajac sosy nie dostajesz ich w ogóle!!! Do paragonu dopisuja napoje nawet ich nie zamawiając!! A po rozmowie telefonicznej wyjaśniając sytuację odkładają słuchawkę. MASAKRA

renia

Pizza owszem dobra ale czas oczekiwania na nią w domu 2 godz porażka nie polecam

Maryla

Patologia , wyzysk czlowieka. Praca za marne grosze i ciagla rotacja pracownikow . Kazdy na kazdego gada a potem robia dziwne spotkania czy konfrontacje . Potrzeuja do pracy taka typowa patologie . Kucharz patol jego siora kelnerka patol na kuchni patole na sali patole . Smrud i brud na kuchni . Tynk leci ze sciany . A jak jest duza imprza to zupy chlodza w zaszczanym kiblu . Pozdro

hujawiak

najgorsza pizzeria jaka znam. pizze przywoza zimna. wredna obsluga. i w ogole smierdzi tam papierosami i malpami.

Zostaw opinię o Pod Cechem Pizzeria - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pod Cechem Pizzeria