Onufrejów & Kozłowski Sp. z o.o. Restauracja Cesarsko-Królewska

Wrocław

Opinie o Onufrejów & Kozłowski Sp. z o.o. Restauracja Cesarsko-Królewska

aamilo

własciciel skąpy Slawek oprócz cesarsko-królewskiej ma też pergolę. wyzysk jak się tylko da, ludzie spływaja po tygodniu, biega za nimi i ich wyzywa od durniów, głupków, niedorozwiniętych. na wypłatę trzeba czekać nawet miesiąc i to po prośbach i straszeniu. nie polecam. wyzyskiwacz, który nie ma żadnego szacunku dla ludzi i który oczekuje, że wszyscy z uśmiechem będą mu nalewać jagera, bo lubi mocno wypić. zenada...

Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie Onufrejów & Kozłowski Sp. z o.o. Restauracja Cesarsko-Królewska? Podziel się z nami tą wiedzą i dodaj swoją opinię.

Zostaw opinię o Onufrejów & Kozłowski Sp. z o.o. Restauracja Cesarsko-Królewska - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Onufrejów & Kozłowski Sp. z o.o. Restauracja Cesarsko-Królewska