Opinie o Maxi Pizza S.C. Przedsiębiorstwo Handlowe w Będzin

X Nowy wpis

6 lat temu tam robiłem jako dostawca. Było to fajne zajęcie dodatkowe dla jaj. Płacili 5 zł za godzinę i 0,45 zł od kilometra. Wypłata była codziennie. Woziłem tę pizzę furą służbową, do tego wpadały niezłe napiwki. Polecam każdemu, kto tak naprawdę nie musi pracować, a szuka rozrywki w wolnym czasie, za którą jeszcze zapłacą.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonim00

niestety z przykroscia wspominam wspolprace z panstwem (usunięte przez administratora)dlatego opinia jest w 100% autentyczna aby zapobiec was przed wydaniem pieniedzy w bloto a bron boze nabawieniem sie jakis chorob. towar ktory byl przywozony do niby "restauracji" byl w 80% zepsuty (tygodniowy chleb - bo moze nikt nie pozna, z pomidorow zmywana plesn, skisnieta zupa doprawiana koncentratem pomidorowym dla zabicia smaku, zlewane piwo z pozostalych) wieczny brak towaru. 5 piw w lodowce, z karty 1/5 dostepnych dan. jezeli klient zlozyl zamowienie wysylano kuriera ale kelnerke szybko do sklepu po zakupy do aktualnego zamowienia stad dlugi okres oczekiwania. brak narzedzi do pracy dla kucharek i kelnerek. zimno, ciemno i brudno. wstyd bylo nie raz wydac klientowi danie ktore zamowil. do tego wyreczanie leniwej kucharki (sory pani ireno..), plewienie, grabienie, a to wszystko za stawke 4-6 zl. jezeli ktos ma jakies pyatania chetnie odpowiem. niestety wniosek jest tylko taki ze zmarnowalam tam tylko czas i nerwy. ostrzegam, wybierzcie inny lokal.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Maxi Pizza S.C. Przedsiębiorstwo Handlowe - Będzin

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Maxi Pizza S.C. Przedsiębiorstwo Handlowe
0/5 Na podstawie 0 ocen.
Maxi Pizza S.C. Przedsiębiorstwo Handlowe