Lider Firma Handlowo-Usługowa Karczma Zachcianek

Opinie o Lider Firma Handlowo-Usługowa Karczma Zachcianek

krzysiek

potwierdzam powyzsza opinie... pensja nie dosc ze w smiesznych ratach po 100-200zl to jeszcze trzeba sie o te raty prosic! prowadza ten smietnik typowe nowobogackie "pany", wiecznie na fochu, lacznie z tzw. "manadzerem"

ŻArt jakis -pracowałam tam Zachcianek nie płaci na czas - pensja po 200 zł co którys dzień i czasami wychodzi na koniec miesiąca że jest jeszcze co z zeszłego do odebrania . nie rejestrują pracownikow - a jesli już to na najniższą krajową - menager cham i burak - zero kultury i takiej ludzkiej przyzwoitości NIE POLECAM

Zostaw opinię o Lider Firma Handlowo-Usługowa Karczma Zachcianek - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lider Firma Handlowo-Usługowa Karczma Zachcianek