Checz Restauracja Agnieszka Rebizant

Hel

Opinie o Checz Restauracja Agnieszka Rebizant

?

Jaki żal hejtuje cały czas ta sama osoba

Boskoop

Knajpa rewelacja,śledzie w śmietanie majstersztyk-brawo kucharz. Atmosfera miła,KAŻDY uśmiechnięty. Byliśmy tam kilka razy i na pewno wrócimy. I odnosząc się do wpisu powyżej- Szefowa jest od tego aby pić drinki-smacznego, takie jej prawo. No i najważniejsze, skoro koleżanka,która wypisuje bzdury powyżej nie dostała pieniędzy za swoją pracę to widocznie nie zasłużyła na nie. Szkoda mi takich ludzi co mają dwie lewe ręce do pracy a wypisywać głupoty tylko potrafią. Biedna Polska,z taką młodzieżą daleko nie zajdziemy :). Podsumowując,restauracja rewelacja tylko szkoda,że tak późno otwierają i na śniadanie trzeba chodzić do konkurencji:(. Pozdrawiam

Klientka

A ja bardzo polecam! Byliśmy razem ze znajomymi w długi weekend Bożego Ciała, jedzenie pyszne, rybki świeże, bardzo ładnie podane! Kelnerka bardzo miła, uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do ludzi, potrafi porozmawiać z każdym na każdy temat. Szefowa miła dla swoich pracowników, prosi o zrobienie czegoś a nie wymaga! Polecam bardzo serdecznie, wrócimy tutaj na 100%

Wenta

Mi też,wszystko w porządku

Megan

Ha ha bardzo polecam

Paulina

mi sie dobrze pracowało,jakies bzdury wypisujecie

Tomek

Niestety ta kobieta jest chora

admin1

nie polecam!!!!!! i fatalne jedzenie, drogo!

orlando

dużo by pisać, ale bardzo nie polecam. czysty wyzysk...

Zostaw opinię o Checz Restauracja Agnieszka Rebizant - Hel

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Checz Restauracja Agnieszka Rebizant