Opinie o Chatka Niedźwiadka Karolina Karmelita w Dziwiszów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Chatka Niedźwiadka Karolina Karmelita, i Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Chatka Niedźwiadka Karolina Karmelita o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chatka Niedźwiadka Karolina Karmelita w Dziwiszów

Maria

W sierpniu urzadzalismy w Chatce Chrzciny. Impreza okazała się totalnym niepowodzeniem. Zacznę od tego, że kilka tygodni przed odwiedziliśmy poleconą nam Chatkę Niedzwiadka w celach degustacyjnych. Zamówiliśmy półmisek niedzwiadka bo jak wiadomo na imprezie najważniejsze jest mięso. Było ok, bez szału, przy czym karczek zaserwowany jako jedna z pozycji na półmisku był surowy – mięso jeszcze krwiste i nie dalło się tego jeść. Postanowiliśmy więc, że na chrzciny nie zamawiamy karczku. Wrażenia po imprezie są jednak tak niesmaczne, że nikomu nie polecam na organizowanie jakiejkolwiek uroczystości. Impreza na głównej sal, ogólnodostępnej, w której kelnerki obsługiwał również innych gości. Tydzień przed imprezą potwierdziłam ostateczna liczne gości – 1 osoba więcej niż początkowo podano. Mimo to było zbyt mało nakryć – jedna osoba musiała siedzieć z dzieckiem na kolanach. Do tego strasznie ciasno, a ławki powodowały dyskomfort gości w opuszczania stołów – 4 osoby muszą wstać, by jedna udała się do toalety. Kelnerki nieuprzejme, jakby obsługiwały nas za karę, a każda uwaga spotykała się z oburzeniem. Talerze gosciom zabierano zanim skonczyli jesc. Musialam zwracac uwage i prosic o oddanie talerzy. Ciasto pokrojone na milimetrowe kawałki, poszarpane. Żenada i absolutny brak profesjonalizmu. Przejdźmy jednak do meritum. W trakcie obiadu kilka osób dosłownie złamało widelec krojac zawijany schab. Mięsa nie dało się zjeść! Niestety Pani współwłaścicielka, której w dniu imprezy nie było a która ewidentnie ma węża w kieszeni, raczyła zamiast schabem, który zamówiliśmy, ugoscic nas karczkiem, który omijalismy szerokim łukiem. Obsługa zdziwiona ze mięso wraca i oczywiście obraża majestatu. Jak możemy zwracać uwagę? Jak śmiemy? Po rozmowie z rodziną okazało się, że ani jedna porcja ‚schabu” nie była zjadliwa. Wszyscy tylko o tym rozmawiali. Straszny wstyd. Pominę juz fakt, że desery zamiast od razu po obied

Zostaw merytoryczną opinię o Chatka Niedźwiadka Karolina Karmelita - Dziwiszów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Chatka Niedźwiadka Karolina Karmelita
0/5 Na podstawie 0 ocen.