Opinie o Catering & Pizzeria Roberto Izabela Lewandowska w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Catering & Pizzeria Roberto Izabela Lewandowska, oraz Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Catering & Pizzeria Roberto Izabela Lewandowska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Catering & Pizzeria Roberto Izabela Lewandowska w Poznań

Życzliwy

Stanowczo odradzam wszystkim pracę w tym miejscu. Wgl nie wiem jakim cudem lokal ten przeszedł kontrole sanepidu, bo w lokalu (jeżeli można tak nazwać baraczek w zajezdni MPK na głogowskiej) to aż roi się od much, poza tym śmierdzi niemiłosiernie (jak ja pracowałem w tym miejscu to odpływ ścieków był zapchany i wchodząc do kuchni można było puścić pawia). Praca po 12h za śmieszną stawkę (7zł/h) uzasadnianą przez szefa tego przybytku tylko tym, że jego wieloletni pracownik (skąd inąd sympatyczny starszy pan) ma 7zł/h i on więcej dać nie może bo to by było nie fair. W tygodniu jeżdzi tylko jeden kierowca więc możecie przygotować się na ciągłe siedzenia za kierownicą przez 12h o żadnej przerwie nie ma wgl mowy. Najciekawsze jest to, że szef do tego stopnia traktuje poważnie swoich klientów z portalów typu (pyszne.pl), że potrafi zwolnić pracownika na podstawie 2 zażaleń notabene bezpodstawnych. Reasumując, absolutnie odradzam pracę w tym miejscu, bo to osobiście była najgorsza praca w moim życiu.

Zostaw merytoryczną opinię o Catering & Pizzeria Roberto Izabela Lewandowska - Poznań

Catering & Pizzeria Roberto Izabela Lewandowska
0/5 Na podstawie 0 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Catering & Pizzeria Roberto Izabela Lewandowska