Calvin Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wojciech Gołębiewski

Krasnystaw

Opinie o Calvin Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wojciech Gołębiewski

byly pracownik

Szef nowobogacki cham! Przeterminowane produkty, niesmaczne jedzenie.

ja
@byly pracownik 28.09.2014 11:49
Szef nowobogacki cham! Przeterminowane produkty, niesmaczne jedzenie.

Zależy mi na kontakcie . PS : Co do postu .... Byłam żoną tego Pana, cóż ..... bez komentarza . Tu napisane jest że był Pan pracownikiem firmy . Nie wiem czy był Pan długo pracownikiem w PHU Calvin ,ja jestem nadal dojną krową - jeśli tak wygląda nowobogackość . Wylewanie w necie opinii to nic nie da . Jeśli mogę tą drogą prosić o kontakt na priv Szukam mojego Syna nikt nawet z pracowników nie chciał mi powiedzieć gdzie jest moje dziecko . Cóż ja też jestem tresowana to też jest jeden z nowobogackich sposobów zachowania .Gdyby był Pan tak odważny to proszę o kontakt : (usunięte przez administratora) nr tel specjalnie podaję może komuś z otoczenia ,ruszy sumienie. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Calvin Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wojciech Gołębiewski - Krasnystaw

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Calvin Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wojciech Gołębiewski