counter
Dzidka Nowy wpis

Wiecie może czy firma potrzebuje kelnerek? Jakieś informacje byłyby dobrze widziane bo tak mało jest wiadomo.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 581 dni.

Czy często w firmie Aldar Sp. z o.o. w Organizacji zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Ewa Prusik Nowy wpis

Niestety nie zgodzę się z negatywna opinią. Pracowałam w tej firmie ale niestety problemy zdrowotne zmusiły mnie do rezygnacji. Pensja na czas, właściciel pozytywnie nastawiony do ludzi, tym bardziej że stawała na zmywaku i zasuwała jak my pracownicy bo wie jak ciężka jest praca bo ją zna od podszewki. Jeśli Pani pisze że pracownicy są poniżani i traktowani jak niewolnicy to trzeba było zatrudnić się na plantacji bawełny lub skończyć studia i szukać pracy w innej branży a nie wypisywać głupot na forum.

Ktoś

Najgorsza firma w której pracowałam. Pracownicy są wykorzystywani. i traktowani jak smiecie. Atmosfera w pracy okropna pracownicy są ponizani i traktowani jak niewolnicy, do tego płacą grosze za ciężka charowke. Pensja nie wypłacana na czas. Ta firma to jedna wielka porażka.

Automobilistt Nowy wpis
@Ktoś

Właśnie znalazłem ogłoszenie , to chyba nawet nie warto dzwonić. Dzięki.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Wiesz jakie warunki pracy są w firmie Aldar Sp. z o.o. w Organizacji i co o niej uważają pracownicy? Twoja opinia się liczy!

Zostaw merytoryczną opinię o Aldar Sp. z o.o. w Organizacji - Legionowo

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.