Opinie o Akashia Sushi Restauracja w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników na temat firmie Akashia Sushi Restauracja, lecz również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Akashia Sushi Restauracja na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akashia Sushi Restauracja w Warszawa

anonim

Ja pracowałam w biurze Akashii i w życiu bym jej nie poleciła. Klimat beznadziejny - rotacja pracowników jest olbrzymia, to o czymś świadczy. Mnie zapewniano o przedłużeniu umowy, a dwa dni później otrzymałam wypowiedzenie, a argument był taki, że nie współczuję firmie, że znalazła się w tarapatach finansowych. Śmiechu warte. Zresztą wypowiedzenia są tam rozdawane często, myslę, że kierownicy i żona prezesa leczą w ten sposób swoje kompleksy (ta ostatnia usiłuje sprawiać wrażenie osoby kompetentnej i ma wysokie mniemanie o sobie, a w rzeczywistości nie zna sie na niczym i ma problemy ze zrozumieniem najprostszych rzeczy). Wynagrodzenia są wypłacane z opóźnieniem i jak na ilość pracy są kiepskie. Tempo pracy zabójcze, bałagan w dokumentach i chaos nieprzeciętny. TRZYMAJCIE SIĘ JAK NAJDALEJ!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Akashia Sushi Restauracja - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Akashia Sushi Restauracja
0/5 Na podstawie 0 ocen.
Akashia Sushi Restauracja