Opinie o Bombaj Tandoori Restauracja w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Bombaj Tandoori Restauracja. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bombaj Tandoori Restauracja na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bombaj Tandoori Restauracja w Sosnowiec

Michał Nowy wpis

Witam, czy aktualnie restauracja przyjmuje pracowników ?

gosc Nowy wpis

Ja napisze tez pare slow,na temat tej para restauraracji otuz pracowalem tam pan maly wlasciciel O-ar w perfidny sposob oszukuje ,umawia sie z czlowiekiem na jakies pieniadze i umowe ,po czym jak z nim rozmawia po jakim czasie to sie wszystkiego[wypiera] jemu tylko chodzi aby wszyscy u niego pracowali jak murzyny za pol darmo i bez zadnych umow,i sie z toba roztaje typowa jego zagrywka.Ten czlowiek nie posiada nic kultury osobistej rzadnego honoru i ambicji,mysli ze jak przyjechal do naszego kraju to mysli ze mu tu wszystko wolno a to przecierz Polska mu dala chleb nawet nie umie doceniac swojch rodakow kturzy mu pracuja na buty,zrobil z nich niewolnikow.O swoje pieniadze trzeba sie przez tydzien prosic.NAPRAWDE NIE POLECAM NAM SIE ZATRUDNIAC,CHYBA RZE ZADARMO U NIEGO PRACOWAC.A co do chigeny calego lokalu to by morzna opowiesc napisac,sanepid juz dawno powinien to zamknac.......

nik Nowy wpis

Witam ,na poczatek zgadzam sie z powerzej komentarzami o tej niewiem jak nazwac ale pseldo restauraji. Ale do rzeczy Nie proponuje tam szukac pracy !!!Oszustwo wynagrodzenia brak , szacunkau ze strony wlasciciela Om-ra pani K-wiecznie zmartwiona ,problemy rodzinne nie wiadomo do kogo sie zwracac z jakimis problemami.Jak ktos sie im sprzeciwi to jurz nie pracuje.Temu wlascicielowi {Bangladenczykowi}Polska zycie uratowala.Trzeba zglosic do odpowiednich sluzb aby im sie przyjrzala ich dzialalnosciam ,na karzdym kroku tam powinien byc sanepid i pip jak najszybciej.

byla Nowy wpis

Niepolecam nikomu tam pracowac !!! oturz terz tam pracowalam,to co oni proponuja [wlasciciele to zenada] grosze placa,wymagania duze mycie kibli zamiatanie lisci a potem nosic jedzenie klijenta.Wielki wlasciciel Omar dla ludzi nie ma za grosz kultury,nawet nie szanuje swojch rodakow z Bangladeszu rotacja ludzi Polakow bardzo duza bo oni mu sie nie daja a on by chcial z nich murzynow zrobic od dawna powinien sie ta para restauracja zajac sanepid oraz pip i urzad skarbowy poniewarz na karzdym kroku jest tam lamane prawo-zanim ktos sie tam bedzie chcial zatrudniac to stanowczo odradzam poniewarz oni nie szanuja ludzi brak kultury i zaufania a co do pieniedzy to trzeba sie ich prosic owynagrodzenie......

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Bombaj Tandoori Restauracja? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Sosnowiec
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
nick

pracowałam w tej para firmie, nie będę owijać w bawełnę, powiem tak: wypłata w systemie ratalnym po 200 zl zawsze po terminie po uprzednim proszeniu się o którąś ratę :) umowy oj to historia bez końca, śmieciowe, i to co w nich zawarte daleko odbiega od tego ile się w rzeczywistości zarabia, robi się wszystko dosłownie podaje się jedzenie i myje kible a potem zamiatać trzeba parkingi. jedzenie na imprezach, pożal się boże, zawsze kelnerzy musieli świecić oczami dlaczego porcje są takie małe, bo jak co do czego przyszło to właścicielki nie było. dużo by można jeszcze było pisać nazwę to jednym słowem PORAŻKA. Nie polecam.

ooo

Niepoważne traktowanie człowieka. Po rozmowie rekrutacyjnej, karzą przyjść na dzień próbny, najlepiej w weekend, na kilka godzin. Po czym tele-echo. Wykorzystywanie osób poszukujących pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Bombaj Tandoori Restauracja - Sosnowiec

Bombaj Tandoori Restauracja