Beta S.C. Restauracja Pod Złotym Psem

Wrocław

Opinie o Beta S.C. Restauracja Pod Złotym Psem

oburzona

nie ma premii wypłaty nie ma nigdy na czas i trzeba się o nią prosić, a jeżeli dostaniesz napiwek kartą to zabierają Ci z niego połowę tłumacząc że to jakiś podatek czy coś, nigdzie tak nie ma:/

bylapracownica

nie polecam. traktuja cie jak smiecia. najgorsze miejsce w jakim pracowalam, a bylo ich sporo. nie traccie nerwow.

Godne zarobki? 4,5 za godzinę na początek, potem podwyżka do 5 zł; a przy wypłacaniu okazuje się, że 4 zł \"bo się w [usunięte przez moderatora] poprzewracało!\" Kierowniczka za wszelka cenę udowadnia Twoją beznadziejność, wykorzystuje, krzycząc: \"zawód kelnerki to nie bułka z masłem!\" Jedna osoba do obsługi stolika 50 osób? Tylko tutaj takie atrakcje :) Nie bądźmy naiwni! Praca za 4/5 zł za godzinę to poniżenie...

Zostaw opinię o Beta S.C. Restauracja Pod Złotym Psem - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Beta S.C. Restauracja Pod Złotym Psem