Karczma SIWY DYM

Łysomice

Karczma SIWY DYM
0 0

Opinie o Karczma SIWY DYM

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

kucharek

NIE POLECAM!!! Pracujesz jak wół za 10-12 zł za godzinę bez jakiejkolwiek umowy(Ukraińcy po 6 zł)!!! Po 12 godzin dziennie. Nawet nie usłyszysz dziękuję! "Menadżerka" drze się na Ciebie kiedy tylko może. Sama nie jest w stanie zorganizować czasu i pracy sobie oraz innym. Nie licz na to, że napiwki będą dla ciebie... Najpierw zwleka z wypłacaniem pieniędzy z dnia na dzień, a po 2 tygodniach i tak oszuka ciebie na kasę, może łaskawie wypłaci część!!!

Zostaw opinię o Karczma SIWY DYM - Łysomice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Karczma SIWY DYM