Senator Dom Przyjęć Weselnych Janusz Walecki

Ruda śląska

Opinie o Senator Dom Przyjęć Weselnych Janusz Walecki

rozczarowany/a

nawet nie nawiązujcie współparcy z tym panem, który zna się na kelnerce jak wilk na gwiazdach a próbuje uczyć kogoś, zatrudnia na jedną impreze po czym dziękuje za współprace tylko po to zeby nie płacić składek za pracownika, praca oczywiście na czarno, wymagania jak z kosmosu stawka - śmiech na sali. Chcesz to sam/a sprawdź.

kuropatwa

Czułem/łam się po pracy jak wyciśnięta cytryna.Wymagania duże, mała płaca.

KUBUS

monika
@KUBUS 14.08.2014 22:56
Trudny szef, Faworyzuje swojego synka, który wszystkie rozumy zjadł. Syn źle zrobi, po głowie dostaje pracownik....

witam chciala bym sie odniesc co do danego komentarza, gdyz nie zgadzam sie ponieważ ten synuś również zapi**dala jak dziki wół;/ wiem bo mialam okazje pracowac tam 5 miesiecy ;/ i szczerze to nie jest inaczej traktowany jak pracuje od zwykłego pracownika!!!

Zostaw opinię o Senator Dom Przyjęć Weselnych Janusz Walecki - Ruda śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Senator Dom Przyjęć Weselnych Janusz Walecki