Naro S.C. Pub Londoner

Poznań

Opinie o Naro S.C. Pub Londoner

Poznanianka

Pracowałam ponad miesiąc. Oczywiście praca na czarno, po 16 godzin, rekordowo przepracowałam 32 godziny. Wynagrodzenie 4,50 na godzinę. Podjęłam się za tak niedorzeczną stawkę, bo miały być napiwki a wyszło, że codziennie były jakieś braki i było to pokrywane napiwkami. Czy to oszustwo ze strony dyrekcji, czy dziewczyny inne zza baru kradły - nie wiem. Dodatkowo na koniec miesiąca menadżerka Sandra z tych śmiesznych 4,50 na godzinę odejmuje jakieś "straty", czyli pokrywa wszystko co jej się nie zgadza. Chciała mi za jeden dzień, w który zarobiłam przez 16 godzin 72 zł odciągnąć 200zł, bo coś jej nie pasowało. Jak zaczęłam się awanturować to jej się przypomniało, że sama z kasy wyjeła, bo płaciła za gaz do butli.. ;] Nie wiem, czy trzeba więcej opowiadać..

wyruchana

nie placa za dzien probny, zero jakichkolwiek umow. dno! [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Naro S.C. Pub Londoner - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Naro S.C. Pub Londoner