medicolux

Piotrków Trybunalski

Opinie o medicolux

witek

firma chyba bazuje głównie na jednym produkcie jakim jest teraz ten polaryzator, bo maja o nim informacje na stronie głównej i zastnawiam się po jakiej on jest cenie i czy warto, nie wiem czy ktoś używa obecnie?

sprzedawca

nawet nie pytaj jak wygląda współpraca z ta firma jednym słowem ŻENADA nigdy nie dostajesz pieniędzy na czas jeszcze się musisz o nie prosić masakra...

anno22

a może cos wiecej? bardzo prosze o opinie.

Jak wygląda praca w tej firmie??Jakie zarobki i rodzaj umowy??Nie ma znaczenia w jakim regionie pracujecie każda opinia jest dla mnie cenna bo nie wiem co robic:(

Zostaw opinię o medicolux - Piotrków Trybunalski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie medicolux